Pogumování

Antikorozní ochrana pogumováním (opryžováním) – Rubberlining

Nabízíme služby pogumování ocelových zařízení a konstrukcí různých rozměrů a tvarů až do průměru 3,8 m a délky 11 m ve vulkanizačním kotli, který je největší v ČR přímo v naší provozovně v Neratovicích. Avšak můžeme taktéž pogumovat zařízení přímo na stavbě u zákazníka - stavební pogumování, které se provádí buď pryžemi předvulkanizovanými nebo pryžemi pro vulkanizaci horkou vodou nebo parou.

V obou případech je nutno připravit povrchy podle požadavků normy ČSN EN 14879-1 (dříve DIN 28051 a 28053). Naše společnost má certifikovaný systém kvality dle mezinárodní normy EN ISO 9001:2008 a odborný personál pod dohledem korozního inženýra. Zaručíme vám vysokou kvalitu pogumování a bezporuchový provoz zařízení. Vyrábíme také pryžové kompenzátory na míru dle vašich požadavků.

Největší vulkanizační kotel v ČR

Pogumování (opryžování) kovů a kovových dílů včetně tlakové vulkanizace ve vulkanizačním kotli průměru 4,5m a délky 12,5m pro díly o max. rozměrech 3,8m x 11m.

Servis po celé ČR

Revize, servis a opravy pogumovaných zařízení na místě u zákazníka po celé ČR do 24 hodin

Systém kvality dle ISO normy

Máme zaveden systém kvality dle mezinárodní normy EN ISO 9001:2015. Prováděné práce jsou nepřetržitě kontrolovány certifikovaným korozním inženýrem

Ukázka naší práce

Fotogalerie