Nabízené služby

credit-card Pogumování

nádrží, absorberů, praček plynů, železničních cisteren, autocisteren, zásobníků, filtrů, potrubí, míchadel, válců, profilů, odstředivek, obručí, dílů elektrolyzérů, betonových nádrží, skluzů, dopadových ploch, sacích hubic - dílů zametacích strojů, oběžných kol ventilátorů, spirálních skříní, držáků a podobně. Výroba pryžových kompenzátorů na míru dle přání zákazníka.

dev Tryskání

kovových dílů a povrchů neomezených velikostí, ocelových konstrukcí, potrubí, nádrží, zásobníků, dílů vozidel, motocyklů, disků kol a podobně v našem závodě v Neratovicích. Tryskání ocelovou drtí, křemičitým pískem a jinými tryskacími materiály dle přání zákazníka na stupeň čistoty povrchu standartně Sa2,5 a lepší.

globe Nátěry

nanášení kapalných nátěrových hmot na otryskané povrchy profesionálními barvami HEMPEL, AMERON a dále barvami syntetickými, epoxidovými a podobně dle přání zákazníka - lakování.


support Plastové výrobky

výroba plastových potrubí a potrubních tras a výrobků z materiálů PP, PE, PVC-U, PVC-C, PVDF. Pro spojování materiálů používáme polyfůzní spoje i spoje na tupo. Materiály PVC-U a PVC-C můžeme dle přání zakazníka vyztužit laminátovou vrstvou pro zvýšení pevnosti, tzv. laminované PVC.

support Práce vysokotlakým vodním paprskem až do 2800barů
Sanace betonových a ocelových konstrukcí vodním paprskem až do 2800barů
Leták ke stažení zde.

Sanace neboli tryskání vodním paprskem ocelových či betonových konstrukcí je velice progresivní metodou sanačních prací. K tryskání se využívá vysokotlaký vodní paprsek tlaku až 2800 bar, který zajišťuje nejvyšší stupeň přípravy betonového povrchu. Tlak vodního závisí na druhu, stavu a hloubce odstraňované vrstvy a narušení betonu. Vysokotlaké čištění ploch, součástí a zařízení vodním paprskem. Odstraňování starých nátěrů. Po celé ČR.

support Odstraňování staré pryže

vysokotlakým vodním paprskem 2800 barů, případně vymrazováním či elektrickým ohřevem v našem závodě v Neratovicích.


locked Laminované výrobky

výroba a opravy laminovaných potrubí a potrubních tras speciálními rychleji schnoucími pryskyřicemi.

Hlavní partneři

Veškeré opravy pogumovaných, laminovaných a plastových zařízení
testimonial1
Spolana, a.s.
Výroba, opravy a revize pogumovaných zařízení, laminátových a plastových zařízení
testimonial2
ČEZ, a.s.
Jsme výhradní certifikovanou aplikační firmou s proškolenými pracovníky celoevropským výrobcem pryží STEULER - KCH MATERIALS GmbH
testimonial2